Spravodajstvo

Toto je jedna z najpopulárnejších bezpečnostných kamier od Xiaomi s FULL HD rozlíšením a nočným videním

Či už máte dom, byt, záhradu alebo chatu tak vo všetkých prípadoch si treba svoj majetok strážiť najlepšie ako sa dá. V mnohých prípadoch stačí len „lepší“ zámok alebo dvere. Vždy to však neplatí a to hlavne keď bývate v rizikovejšom prostredí, napríklad na prízemí, vo vysoko frekventovaných lokalitách a podobne.

Xiaomi Dafang Smart kamera. PS: nezabudni na kupón „EQNDGMIK“

Existuje viacero možností ako monitorovať domácnosť

Existuje viacero možností ako monitorovať naše domovy, ale tým najefektívnejším spôsobom je kamera. Xiaomi Dafang je kamerou, ktorá vyčnieva nad konkurenciou. Ponúka totiž vysoké rozlíšenie v podobe FULL HD. Tam to však nekončí. Ďalšou skvelou vlastnosťou je šírka záberu, ktorá je 120 °C. Kamera tiež disponuje funkcionalitou otočenia o 360 °C, počas ktorého môže vytvoriť sériu fotografií, ktoré vám ukážu čo sa deje.

Zdroj: produktová fotografia

Kamera zároveň dokáže natáčať videá do 15fps počas denného svetla. Poradí si však aj s nočnými podmienkami. Xiaomi Dafang totiž disponuje viacerými infračervenými diódami. V priebehu noci, resp. za výrazne horších podmienok kamera dokáže robiť 10fps. Vzdialenosť do ktorej kamera dokáže zaznamenať pohyb je až do 9 metrov.

Zdroj: produktová fotografia

Zábery z kamery si následne môžete stiahnuť do svojho smartfónu prostredníctvom WiFi, USB portu alebo cez microSD kartu. Samozrejmosťou je aj podpora aplikácie Mi Home, ktorá je dostupná pre Android a iOS zariadenia.

Zdroj: produktová fotografia

Mimochodom, čerešničkou na torte je dostupnosť tejto kamery v nemeckom sklade (inými slovami sa vyhnete nepríjemnému prekvapeniu v podobe doplácania CLA a DPH) pričom v kombinácii s kupónom „EQNDGMIK“ stojí menej ako 37€.

Tip pre vás  Google začína s testovaním naozaj zaujímavej bezpečnostnej funkcie v aplikácii Mapy Google
Zdroj: vlastný

Xiaomi Dafang Smart kamera. PS: nezabudni na kupón „EQNDGMIK“

Zdroj: vlastný, obrázky: produktové fotografie

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený


Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close