SpravodajstvoXiaomi

Xiaomi CIVI výjde už o pár dní: Privítajme novú líniu smartfónov od Xiaomi! Čo tieto modely ponúknu a pre koho budú určené?

Xiaomi CIVI má byť novým modelovým radom od Xiaomi, ktorý je zatiaľ celkom tajomný. Zdá sa však, že prvý smartfón z línie už poznáme.

Len pred niekoľkými hodinami začali po internete kolovať informácie o novej modelovej sérii smartfónov od Xiaomi. Medzi klasické modelové línie akými je napríklad Mi (po novom Xiaomi), Xiaomi MIX či Xiaomi Note tak po novom zavíta i Xiaomi Civi. Tento názov je trochu mätúci, pretože nespadá svojim označením medzi klasické modelové rady a vôbec si z neho nevieme predstaviť, aké modely pod ním môžeme očakávať. Riešenie však prináša portál Gizchina.com, ktorý sa na tento modelový rad pozrel trochu viac z blízka. Čo môžeme očakávať a kedy uvidíme prvý smartfón z tejto série? Pozrite sa na to spolu s nami.

Odhalenie predstavenia smartfónu naznačuje čínsky Mi Store

Snímka z čínskeho Mi Store obletela internet raketovou rýchosťou. Je na nej totiž vyobrazený plagát k predstaveniu nového zariadenia pod názvom Xiaomi Civi. Na plagáte nájdeme dokonca i samotné balenie zariadenia, pričom na krabičke nájdeme písmenká odkazujúce naozaj na označenie Civi.

Odhalenie takejto modelovej línie prebehlo celkom v tajnosti a neprekvapuje nás len samotný názov. Zvláštny je i blízky príchod zariadenia, ktoré by malo byť odhalené už 27. septembra o 14:00 CST, teda 8:00 nášho času. Už len z tohto vieme odhadnúť, že si Xiaomi určilo predstavovanie výhradne pre Čínu, keďže tento čas sa využíva prevažne pre predstavovanie čínskych zariadení.

Modelový rad však zrejme nebude novinkou

Rovnako, ako nám Xiaomi pred dvoma rokmi predstavilo modelový rad Xiaomi CC vytvorený v spolupráci so spoločnosťou Meitu, tento rok by nám mala čínska spoločnosť ukázať na verejnosť Xiaomi Civi. Modelový rad s označením Civi bude teda podľa leakov zrejme len premenovaným modelovým radom spred dvoch rokov. Ten si však vyslúžil len jednu generáciu smartfónov. Zmena označenia môže mať spojitosť i s tým, že spoločnosť Meitu, ktorá na smartfónoch spolupracovala, už dnes v segmente smartfónov nepôsobí.

Viaceré zdroje tiež poukazujú na fakt, že očakávaný Xiaomi CC11 bude uvedený na trh pod modelovým radom Xiaomi Civi. Ten by tiež nemal byť novinkou a leakeri si tento model spájajú s naším globálnym Xiaomi 11 Lite NE. Modelový rad Xiaomi by tak mal ponúknuť zariadenia určené najmä pre mladšie publikum rovnako, ako tomu bolo pri línii Xiaomi CC. V každom prípade uvidíme, čím nás Xiaomi nakoniec prekvapí. Naše odhady vôbec nemusia byť správne a modelový rad Xiaomi Civi môže byť niečím úplne odlišným.

Pozdáva sa vám pomenovanie smartfónov Xiaomi Civi? A aké zariadenia tipujete, že budú predstavené pod týmto názvom? Podeľte sa s nami v komentároch!

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close