Pracovné ponuky
SpravodajstvoTECHNOLÓGIEXiaomi

Xiaomi chce opäť zvyšovať latku. Nový Mi Max 4 má prísť s neuveriteľným 7,2-palcovým displejom

I keď do predstavenia nových phabletov od spoločnosti Xiaomi ešte zostáva naozaj dosť času, nič nebráni tomu, aby sa na internete začali objavovať prvé informácie o tom, ako budú nové zariadenia od čínskeho giganta vyzerať a s akými prídu novinkami. Najnovšie zdroje uvádzajú, že Xiaomi chce s novými smartfónmi Mi Max 4 a Mi Max 4 Pro opäť zvýšiť latku. Musíme povedať, že konkurencia teda bude mať čo dobiehať.

Na nosenie vo vačku zabudnite

Najnovšie informácie, pochádzajúce z čínskej sociálnej siete Weibo, naznačujú, že vlajkové lode strednej triedy druhej polovice tohto roku, prídu s extrémne veľkým displejom, ktorý presiahne hranicu 7-palcov. Displej by mal v prípade nového Mi Max 4 a Mi Max 4 Pro narásť až na neuveriteľných 7,2-palcov, najmä vďaka minimálnym okrajom na bokoch displeja. Väčšina z nás si taký obrovský smartfón ani nedokáže predstaviť a vedzte, že ho len tak ľahko do vačku nezmestíte. Umiestnenie bežného smartfónu s 5,5-6-palcovou obrazovkou vôbec nie je sranda, no toto je úplne iná liga.

Najvyššie možné technické špecifikácie

Spomenutý zdroj uviedol aj zopár technických špecifikácií ohľadom nového vlajkonosiča značky Xiaomi. V príspevku sa uvádza použitie 48-megapixelového snímača zadného fotoaparátu od Samsungu, ako aj podpora 18W rýchleho nabíjania, 6GB RAM,batéria s kapacitou až 5800mAh, ako aj najnovší Android. V závere Tweetu sa ale spomína aj procesor Snapdragon 675. Nad viacerými špecifikáciami stále visí dosť veľký otáznik, keďže ešte definitívne nevieme, aký procesor strednej triedy plánuje spoločnosť Xiaomi tento rok využívať vo svojich lacnejších smartfónoch.

Zdroj: gizchina.com, úvodný obrázok (Youtube – TechBeans)

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close