SpravodajstvoXiaomi

V predaji sa objavila Xiaomi bunda s vlastným mechanizmom vyhrievania. Vieme čo stojí!

Pár dní dozadu sme vám priniesli report o tom, že spoločnosť Xiaomi predstavila bundu s vlastným systémom vyhrievania. V týchto dňoch sa dostala do oficiálneho predaja. Avšak predtým ako vám prezradíme cenu si ešte raz zrekapitulujeme čo táto bunda ponúka.

Zdroj: Produktová fotografia via XiaomiToday.com

Bunda okrem skvelého dizajnu, ktorý osloví každého milovníka moderného šatstva ponúka certifikáciu IPX7 čo znamená, že je vhodná aj do daždivého počasia. Ďalej je z 90% tvorená husím perím, to však nie je všetko. Zimomravých ľudí poteší aj vlastným mechanizmom vyhrievania, ktorý je možné ovládať prostredníctvom tlačidla umiestneného v spodnej časti bundy. Pre tých zábudlivých bunda disponuje senzorom, ktorý automaticky vypne vykurovanie pri 40 ° C až 50  ° C.

Zdroj: Produktová fotografia via XiaomiToday.com

Každého asi už zaujíma cena. Nuž tá je nastavená celkom atraktívne – 125€ spolu aj s poštovným s možnosťou doručenia aj do našich končín bez doplácania ďalších poplatkov (prostredníctvom dopravy EU Express).

Xiaomi bunda s vlastným mechanizmom vyhrievania

Zdroj: vlastný

Dostávajte tie najlepšie a najnovšie informácie z VoSveteit.sk

Odoslaním e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.

Tip pre vás  Operačný systém od Huaweiu by mohol prísť veľmi skoro
Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close