ANDROIDSpravodajstvo

Xiaomi predinštaluje do svojich zariadení software od Microsoftu

Microsoft včera oznámil, že predáva spoločnosti Xiaomi 1,500 patentov, a ako súčasť dlhodobého partnerstva tento čínsky výrobca mobilných zariadení, ktorý mimochodom patrí medzi 5 najväčších výrobcov Android smartfónov na svete tak súhlasil s predinštalovaním vybraného softwaru od Microsoftu do ich zariadení ako je Office či Skype.

Microsoft túto správu oznámil prostredníctvom svojho blogu, v rámci ktorého ďalej ešte píše že tento software si vo svojich zariadeniach nájdu noví vlastníci zariadení Mi 5, Mi Max, Mi 4s, Redmi Note 3, a Redmi 3, ktorého predaj štartuje už o dva mesiace.

Xian Want, senior viceprezident Xiaomi sa na margo tejto spolupráce vyjadril:

„Sme nadšení, že môžeme takto rozsiahlo spolupracovať s technologickou firmou ako Microsoftom… ďalej dodáva, že „…cieľom je priniesť najlepší používateľský zážitok Mi fanúšikom.“

Zdroj: Microsoft

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close