NovinkyTIP REDAKCIEXiaomi

Prémiový reproduktor Xiaomi takmer o tretinu lacnejšie s exkluzívnym kupónom

Radi by sme Vám dali do pozornosti reproduktor Xiami, ktorý aktuálne je možné zadovážiť si takmer o tretinu lacnejšie a to za podmienky využitia kupónu „GBFB008“, ktorý aplikujete v košíku.

Xiaomi Reproduktor 2. generácie nájdeš tu

Prémiový celokovový reproduktor Xiaomi za zvýhodnenú cenu

Reproduktor okrem toho, že dizajnovo patrí medzi špičku tak sa môže pochváliť aj vysokou kvalitou zvuku. Mimochodom, celkovo týmto kovovým reprákom ohučíte bezproblémovo celú miestnosť, totiž dokážu vydávať zvuk až do hlasitosti 90dB. Nechýba samozrejme ani podpora basov.

Zdroj: produktová fotografia

Reproduktor ďalej ponúka aj možnosť pripojenia slúchadiel cez klasický jack a dokonca aj slot pre microSD kartu. Inými slovami zvuk nemusí „letieť“ len vzduchom cez technológiu Bluetooth. Čerešničkou na torte je, že tento reproduktor disponuje aj mikrofónom, vďaka ktorému je ho možné využívať aj ak hands free.

Zdroj: produktová fotografia

Tento prémiový Xiaomi reproduktor ďalej ponúka veľkokapacitnú batériu o výdrži 1500mAh. Po pretavení sa do času prehrávania to znamená, že aktívne vydrží hrať zhruba 8 hodín. Komu by to bolo málo tak môže na cestách využiť tento reproduktor v kombinácii s powerbank.  Mimochodom, našimi rukami prebehla bývala generácia tohto reproduktora, ktorý sa však už bohužiaľ nepredáva.

Aktuálna cena tohto reproduktoru za podmienky využitia kupónu  „GBFB008“, niečo málo nad 24€.

Xiaomi Reproduktor 2. generácie nájdeš tu

Zdroj: vlastný

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.

Pridaj komentár

Close
Close