SpravodajstvoXiaomi

Xiaomi Black Shark 3: Poznáme dátum, kedy Xiaomi predstaví herné „monštrum“

Xiaomi prezrádza, že smartfón Xiaomi Black Shark 3 bude predstavený v úvode marca. Pôjde o jeden z najvýkonnejších smartfónov na trhu.

Xiaomi prezrádza dátum, kedy plánuje predstaviť nový herný smartfón Xiaomi Black Shark 3. Ide o zariadenie, ktoré bude bezpochyby patriť medzi najvýkonnejšie smartfóny na trhu so sústredením na čo najkvalitnejší zážitok z hrania mobilných hier.

Prostredníctvom sociálnej siete Weibo spoločnosť Xiaomi zdieľala propagačný plagát so smartfónom Black Shark 3, v ktorom prezrádza dátum predstavenia zariadenia. Smartfón bude predstavený už v úvode marca, konkrétne 3.3.2020.

Xiaomi-Black-Shark-3 (1)
via androidpure.com

Predpokladá sa, že smartfón ponúkne 6,39“ AMOLED Full HD+ displej s rozlíšením 2340 x 1080 bodov s pomerom strán 19.5:9, kontrastom 60000:1, podporou farebného gramtu DCI-P3, podporou zobrazovacej frekvencie do 120Hz a vnoreným skenerom odtlačkov prstov.

Okrem toho, zariadenia by malo byť poháňané procesorom Qualcomm Snapdragon 855, ktorý bude doplnený o grafický čip Adreno 640, 6GB/8GB/12GB/16GB LPDDR4x RAM v kombinácii s úložným priestorom o kapacite 128GB/256GB a duálnym fotoaparátom s hlavnou 48-megapixelovou šošovkou s veľkosťou pixelov 0,8μm, clonou  f/1.75, ktorá bude doplnená o teleobjektív s rozlíšením 12-megapixelov s veľkosťou 1,0μm, clona f/2,2, LED bleskom a podporou technológie PDAF.

Samozrejmosťou by mala byť aj široká konektivita v podobe Dual SIM, Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac dual-band, 2 X 2 mimo, MU MIMO, Wi-Fi Display, Wi-Fi Direct, Wi-Fi hotspot, Bluetooth 5.0 a bezdrôtové nabíjanie. Veľkosť batérie by mala byť 4 000mAh a podporovať by mala technológiu Quick Charge 4.0 s výkonom do 27W.

Via  androidpure.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Black Shark Dátum predstavenia Herný smartfón Xiaomi

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close