Xiaomi

Na internet sa dostalo video herného monštra Xiaomi Black Shark 2. Pozrite sa ako bude vyzerať!

Spoločnosť Xiaomi netreba určite nikomu zvlášť predstavovať. Jedná sa totiž o jednu z najrýchlejšieho rastúcich spoločností na svete, ktoré pôsobia vo viacerých odvetviach.

Nie tak dávno táto spoločnosť predstavila herný smartfón Xiaomi Black Shark, ktorý sa dlhodobo drží na popredných miestach v rámci výkonnostných testov zariadení a veru má aj prečo. Smartfón ponúka totiž okrem silného hardwaru aj viacero vychytávok, napríklad systém vodného chladenia.

Spoločnosť týmto smartfónom reagovala nie len na herný smartfón od spoločnosti Razer, ale aj na „medzeru“ na trhu kde by sme len s veľkou ťažkosťou mohli nájsť herný smartfón.

Zhruba týždeň dozadu sa objavili prvé správy o tom, že spoločnosť Xiaomi pracuje na ďalšej generácii tohto zariadenia. Informáciu o novom zariadení pochádzajú priamo z TENAA (čínsky certifikačný úrad). V týchto dňoch sa na internete objavili ďalšie informácie o tomto zariadení, konkrétne video, ktoré zachytáva zadnú stranu zariadenia, v rámci ktorého môžete vidieť napríklad duálny fotoaparát či diódy. Video si môžete pozrieť nižšie.

Čo všetko vieme o Xiaomi Black Shark 2 smartfóne?

Aktuálne mnoho informácií o telefóne nevieme. Špekuluje sa však, že zariadenie ponúkne 5,99“ displej s pomerom strán 18:9 a rozlíšením 2160 x1080 bodov. Pod „kapotou“ by sme mali nájsť najvýkonejší procesor z kuchyne spoločnosti Qualcomm – Snapdragon 845 v kombinácii s grafickým čipom Adreno 630, 8GB RAM a 128GB úložným priestorom.

Zdroj: Youtube via XiaomiToday.com, úvodný obrázok: Youtube (Slashleaks)

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close