SpravodajstvoTIP REDAKCIEXiaomi

Xiaomi Baomi Air Purifier Lite 2. generácie – prémiová domáca čistička vzduchu za neprémiovú cenu

Zatoč konečne s nekvalitným vzduchom vo svojej domácnosti. Domáca čistička vzduchu od Xiaomi je rozhodne dobrou voľbou.

Investícia do domácej čističky vzduchu nemusí byť tak drahá záležitosť, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať. Vybrané modely od dostupnejších výrobcov ako od obľúbeného Xiaomi sa dajú zohnať už za menej ako 100 eur. Keďže ide o zlepšenie kvality vzduchu v domácnosti a odstránenie zbytočných alergénov, táto nie tak veľká investícia sa rozhodne oplatí. Ešte viac sa však investícia do domácej čističky oplatí v prípade, ak pri jej kúpe viete ušetriť nemalé financie. To je prípad aj nášho dnešného tipu – domácej čističky vzduchu Xiaomi Baomi Air Purifier Lite 2. generácie, ktorý zoženieš už za 83,99 eur s bezplatným doručením

Xiaomi Baomi Air Purifier Lite 2. generácie nájdeš na Geekbuying.com

Čistička vzduchu Xiaomi Baomi Air Purifier Lite 2. generácie

Čistička Baomi Air Purifier Lite 2. generácie sa už ako väčšina domácich spotrebičov od Xiaomi vyznačuje špičkovým spracovaním a minimalistickým dizajnom. Moderné biele prevedenie určite zaujme oko nejedného záujemca. Pomerne kompaktné rozmery zároveň umožňujú umiestnenie čističky takmer do akéhokoľvek „kúta“ v tvojej domácnosti. 

xiaomi baomi air purifier lite gen 2
Zdroj: Geekbuying

Najsilnejšou stránkou tejto čističky je však pochopiteľne pokročilý filtračný systém. Xiaomi siahlo po špičkovom durahepa filtri, ktorý dokáže aktívne zachytávať častice s veľkosťou iba 300 nm. Dosahuje tak filtračnú účinnosť na úrovni až 99,97%. Domácnosť tak bezproblémovo zbavíš nepríjemných zápachov, prachu, či alergénov putujúcich po domácnosti. 

xiaomi baomi air purifier lite gen 2 3
Zdroj: Geekbuying

Čističku je možné použiť v takmer akejkoľvek miestnosti, čo podporuje aj rating CADR na úrovni až 375 CFM. Samozrejmosťou je aj aktívna kontrola kvality vzduchu, či prítomnosť prehľadného LED displeja, na ktorom sa zobrazujú základné údaje o kvalite vzduchu.

Spomenúť treba aj hlučnosť čističky, ktorá častokrát rozhoduje pri samotnej kúpe. Táto čistička od Xiaomi je na tom aj po stránke hlučnosti skutočne výborne. V spánkovom móde totižto pracuje iba pri hlučnosti na úrovni 35 decibelov. Väčšina ľudí tak pohodlne zaspí aj so zapnutou čističkou vedľa postele. 

Xiaomi Baomi Air Purifier Lite 2. generácie nájdeš na Geekbuying.com

Čističku Xiaomi Baomi Air Purifier Lite 2. generácie za skvelých 83,99 eur nájdeš na e-shope Geekbuying.com. Pre zrazenie ceny však nezabudni uplatniť zľavový kupón „BAOMILITE“. Produkt je v tomto prípade dodávaný z európskeho skladu bez ďalších poplatkov navyše. 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close