ANDROIDSpravodajstvoXiaomi

Ďalšie smartfóny z kuchyne Xiaomi dostávajú update na Android 9 Pie

Xiaomi vie akopo tešiť svojich fanúšikov. Nie tak dávno rozšírila podporu MIUI 10 pre ďalšie zariadenia. Celkovo je aktuálne podporovaných viac ako 20 zariadení.

Ku včerajšiemu dňu viacerí vlastníci Xiaomi zariadení majú dôvod na radosť. Čínsky technologický gigant totiž oficiálne začal uvoľňovať najnovšiu verziu operačného systému Android 9 Pie pre vybrané smartfóny.

Xiaomi uvoľňuje Android 9 Pie pre PocoPhone F1 a Mi A1

Xiaomi začalo s postupným uvoľňovaním aktualizácie softwaru Android na najnovšiu verziu Android 9 Pie. Update je uvoľňovaní prostredníctvom OTA. Medzi najnovšie podporované zariadenia pribudli smartfóny PocoPhone F1 a Mi A1.

Zdroj: Xda-developers

Android 9.0 prináša viacero vylepšení a noviniek. Napríklad podporu FM rádia, aplikácie Google Lens, nové dotykové gestá a podobne. Aktualizácia je uvoľňovaná postupne, preto ak vám vo vašom smartfóne nevyskočilo ponuka s upgradom tak nezúfajte, stane sa tak v najbližších dňoch.  Pred tým ako sa však pustíte do aktualizácie tak upozorňujeme, že v prípade smartfónu PocoPhone absentuje nedávno pridaná funkcia Slow Motion, ktorá by sa mala dostať späť v najbližšej aktualizácii.

Zdroj: xda-developers.com,  gizmochina.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený


Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close