fbpx
ANDROIDSpravodajstvoXiaomi

Xiaomi aktualizovalo tabuľku zariadení s podporou Androidu 9. Tieto zariadenia by mohli už čoskoro obdržať update

Spoločnosť Xiaomi vie ako si získať srdcia fanúšikov. Nie tak dávno sme v pravidelných intervaloch prinášali správy o tom, ako spoločnosť rozširuje podporu nadstavby MIUI 10 pre ďalšie a ďalšie zariadenia. Najnovšie bol aktualizovaný zoznam telefónov vrátane časového harmonogramu, ktoré by mali dostať oficiálnou cestou aktualizáciu na najnovšiu verziu operačného systému Android.

Android 9 dostanú tieto Xiaomi smartfóny

Fórum XDA-Developers prinieslo aktualizovanú tabuľku zariadení, ktoré dostanú update na Android 9.0 Pie, vrátane približného časového harmonogramu.

Z tabuľky nižšie vyplýva, že zariadenia Xiaomi Mi Mix 2, Mi Note 3, Redmi 6, Mi 6 a Redmi 6A by mali dostať update na najnovšiu verziu Androidu v 2. kvartáli tohto roka. Znamená to, že update by mohol prísť v rozmedzí mesiacov apríl až jún. Majitelia zariadení Note 5 a S2, update dostanú ešte v priebehu tohto mesiaca.

Xiaomi smartfony s podporou Androidu 9
Zdroj: XDA-Developers.com

Zdroj: XDA-developers.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close