Pracovné ponuky
SpravodajstvoXiaomi

Xiaomi aktualizovalo funkciu Always on display. Pozrite sa, čo je nového

Spoločnosť Xiaomi v priebehu dnešného dňa aktualizovala v MIUI 11 nadstavbe funkciu Always on display. Prináša niekoľko drobných vylepšení.

Spoločnosť Xiaomi v priebehu dnešného dňa aktualizovala režim Always on display. Ide o funkciu, prostredníctvom ktorej viete zobrazovať informácie na uzamknutej obrazovke zariadenia (funkcia je dostupná len na zariadeniach s typom displeja AMOLED). Napríklad čas, notifikácie, a podobne. Ako môžete čítať nižšie, tak v rámci sekcie „Moja téma“, bolo pridaných viacero často používaných elementov, ďalej bolo pridaných viacero možností úprav pre podpisy a boli pridané nové vizualizácie hodín, ktoré sú menej energeticky náročné. Xiaomi  zároveň optimalizovalo viacero procesov a opravilo niekoľko chýb.

Aktualizia_always on display_Xiaomi
Zdroj: Vosveteit.sk

Prispôsobte si uzamknutú obrazovku

V rámci Nastavení si môžete v sekcii„Moja téma“  aktuálne prispôsobiť obrázok, ktorý chcete zobrazovať na uzamknutej obrazovke vrátane pridania vlastnej fotografie, ako aj miesto, kde sa budú zobrazovať notifikácie (napríklad po obrázkom/nad obrázkom,…).

V rámci sekcie „Podpis“ môžete aktuálne meniť farebnosť textu, veľkosť, tučnotu písma, riadkovanie ako aj smer textu. Okrem iného môžete spolu s textom zobrazovať aj notifikácie vrátane času a stavu batérie.

V rámci ďalších nastavení si môžete vybrať z viacerých analógových hodín, digitálnych hodín či ďalších vizualizácií. Vo všetkých prípadoch viete zároveň zobrazovať základné informácie ako v prípadoch vyššie.

V rámci nastavení ambientného podsvietenia by sme Vám radi dali do pozornosti ešte možnosť  zapnutia animácie po prijatí notifikácie. V súčasnosti máte na výber z 3 rôznych animácií a možnosti rozsvietenia obrazovky.

ambientne podsvietenie_animacia
Zdroj: Vosveteit.sk

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Aktualizacia Always on displej Ambientné podsvietenie

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close