XiaomiZariadenia

Xiaomi predstavuje nové bluetooth slúchadla „AirDots“

Spoločnosť Xiaomi, ktorá je známa hlavne kvalitným smartfónov predstavuje najnovšie bluetooth slúchadlá AirDots, ktoré ako keby vypadli z oka konkurenčným AirPods od spoločnosti Apple.

Hoci na prvý pohľad sú slúchadlá dizajnovo veľmi podobné tak rozdiel nájdeme hlavne v cene – AirDots slúchadlá by sa mali predávať pod hranicou 30 dolárov.

Zdroj: produktová fotografia

Prejdime však k špecifikáciám týchto slúchadiel. Slúchadlá prichádzajú s novým štandardom technológie Bluetooth (5.0), pre ktorý je typická nižšia spotreba energie a stabilnejšie pripojenie. Vo výsledku by mali slúchadlá byť schopné prehrávať hudbu po dobu 4 až 5 hodín.

Zdroj: produktová fotografia

Slúchadlá sú zároveň dodávane aj so špeciálnym prenosný puzdrom, ktoré je charakteristické aj tým, že je ich schopné nabíjať. Celkovo puzdro ponúka 3 nabíjacie cykly. Slúchadlá vážia spolu 8,4 gramov.

Zdroj: produktová fotografia

Zdroj: androidauthority.com

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close