TECHNOLÓGIEXiaomi

Xiaomi 9. septembra predstaví novú technológiu rýchleho nabíjania Mi Charge Turbo

Xiaomi Mi turbo Charge by mala byť nová technológia rýchleho nabíjania, ktorá by mala priniesť revolúciu. Aspoň to tvrdí Xiaomi.

V priebehu včerajšieho dňa spoločnosť Xiaomi uverejnila na sociálnej sieti Weibo teaser, ktorý sľuboval revolučnú technológiu bezdrôtového rýchleho nabíjania. Šepkalo sa, že táto technológia by mohla byť predstavená dnes, ale nestalo sa tak. Naopak spoločnosť Xiaomi zdieľala ďalší teaser, ktorý prezrádza dátum oficiálneho predstavenia technológie Mi Charge Turbo.

Xiaomi Mi Charge Turbo

Ohľadne technológie Mi Charge Turbo toho moc nevieme. V rámci statusu, ktorý spoločnosť zverejnila sa hovorí o novej ére nabíjania vytvorenej v “5G ére”. Čí tak spoločnosť naznačuje, že nová generácia nabíjania bude dostupné len pre 5G zariadenia alebo či bude tak rýchlo, nevieme.

Xiaomi-Mi-Turbo-Charge-a (1)
Zdroj: Weibo (Xiaomi)

V súčasnosti zariadenia Xiaomi Mi 9, súčasná vlajková loď spoločnosti, podporuje rýchleho nabíjanie do 27W, v prípade bezdrôtového 20W. Podľa dostupných špekulácií by nová generácia mala podporovať rýchle nabíjanie do 30W. Niektorí odvážlivci zas hovoria až o 100W nabíjaní. Odvolávajú sa pritom na dávnejšie slová CEO spoločnosti, ktorý vravel o vývoji 100W nabíjania. Spoločnosť Xiaomi dokonca zdieľala aj video, v rámci ktorého demonštrovala túto technológiu.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Xiaomi Xiaomi Mi Charge Turbo

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi najväčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close