Sponzorovaný obsahSpravodajstvoXiaomi

Xiaomi 11T Pro mieri do globálneho predaja! Vďaka unikátnym zľavovým kupónom ho môžeš mať za šialene nízku cenu

Svetová premiéra smartfónu Xiaomi 11T Pro je konečne TU! Pri kúpe zabijaka prémiových vlajkových lodí môžeš hneď ušetriť desiatky eur.

Najnovší zabijak prémiových vlajkových lodí od spoločnosti Xiaomi konečne mieri do oficiálneho globálneho predaja. Svetová premiéra na globálnom trhu je už za rohom a ty by si to rozhodne nemal zmeškať. Najvýkonnejší model Xiaomi 11T Pro z nedávno predstavenej série si totižto môžeš zaobstarať už v predstihu a to s neuveriteľnou cenou. Samozrejmosťou je bezplatné expresne rýchle doručenie z európskych skladov, žiadne ďalšie poplatky ako clo a DPH, ako aj možnosť využiť dodatočnú zľavu vo forme zľavových kupónov!

Xiaomi 11T Pro v počiatočnej zľave už za 564,48 eur nájdeš na Aliexpress.com

Xiaomi 11T Pro – vlajková loď za zlomkovú cenu

xiaomi 11t pro displej
Zdroj: Youtube @Xiaomi

Označenie zabijak prémiových vlajkových lodí si smartfón Xiaomi 11T Pro nezaslúžil iba kvôli marketingu, ale jedná sa o mimoriadne atraktívny smartfón s prémiovými technickými parametrami, ktoré bežne nájdeme aj v násobne drahších smartfónoch. Jedným z prvých ťahákov tohto zariadenia je špičkový vlajkový procesor Snapdragon 888 od spoločnosti Qualcomm postavený na 5 nm výrobnom procese. Ten ponúka nie len nadpriemerný vlajkový výkon, ale zároveň už stále viac žiadanú 5G konektivitu

xiaomi 11T pro 2
Zdroj: Youtube @Xiaomi

Xiaomi však v tomto prípade nevsadilo iba na jeden kľúčový parameter, ale siahlo po naozaj najlepších technológiách na trhu. Potvrdzuje to aj použitie prémiového AMOLED displeja s uhlopriečkou až 6,67-palcov a 120 Hz obnovovacou frekvenciou. Nechýba ani podpora technológie Dolby Vision, ktorá v spojení so zvukovou technológiou Dolby Atmos a reproduktormi od Harman Kardon ponúka naozaj dychberúci zážitok z multimédií. 

Špičkový trojitý fotoaparát a bezkonkurenčná dvojčlánková batéria

xiaomi 11t pro fotoaparat
Zdroj: Youtube @Xiaomi

Vlajkové série od spoločnosti Xiaomi vždy chceli zaujať aj svojou nadštandardnou fotografickou výbavou, po ktorej výrobca siahol aj v tomto prípade. Smartfón Xiaomi 11T Pro tak neobišiel hlavný zadný fotoaparát s rozlíšením až 108MP. Ten na zadnej strane dopĺňa dvojica snímačov v podobe 8MP širokouhlého snímača a 5MP telemakro snímača pre zachytenie aj tých najväčších detailov. Na prednej strane naopak nájdeme 16MP selfie fotoaparát, ktorý rozhodne poteší fanúšikov selfíčiek. 

xiaomi 11t pro bateria a nabijanie
Zdroj: Youtube @Xiaomi

Na záver sa však dostávame ku najväčšiemu predajnému ťaháku zariadenia Xiaomi 11T Pro je bezkonkurenčná kapacita batérie. Tá má v prípade modelu 11T Pro kapacitu až 5 000 mAh, pričom podporuje skutočne prémiové rýchle nabíjanie Xiaomi HyperCharge s výkonom až 120W (120W nabíjací adaptér priamo v balení!). Nabitie celej batérie tak bežne trvá iba 17 minút, čo je pri porovnaní s prémiovými značkami naozaj neuveriteľný údaj. Výrobca zároveň sľubuje dlhú trvácnosť a výdrž batérie aj pri využívaní rýchleho nabíjania, čo je určite vítané. 

Xiaomi 11T Pro v počiatočnej zľave už za 599 eur nájdeš na Aliexpress.com

Spustenie globálneho predaja nového vlajkonosiča v podobe Xiaomi 11T Pro je už naozaj za rohom a ty by si ho rozhodne nemal zmeškať! V exkluzívnych zľavách na platforme Aliexpress ho totižto môžeš oficiálne mať už za 599 eur (8GB + 128GB), no pri využití všetkých zliav sa môžeš dostať až na úroveň 564,48 eur! Nezabudni však využiť všetky dostupné zľavové kupóny týkajúce sa jedného z európskych skladov. Nájdeš ich priamo na stránkach oficiálneho inzerenta Mi Stores na stránkach platformy Aliexpress. 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close