APLIKÁCIE A HRY​​Xbox

Pozrite sa ako vyzerá GTA V na Xbox 360 konzole a na PC za 10,000$

Ak patríte medzi milovníkov hier tak určite vo vašom PC alebo konzole nájdeme jednu z najpopulárnejších hier vôbec – GTA V. Nuž, hoci sa jedná o jednu a tú istú hru, tak na rôznych platformách môžu vyzerať diametrálne odlišne. Dôkazom toho je aj video z kuchyne DubStepZz, v ktorom porovnali túto hru na Xbox 360 konzole a na hernom počítači, ktorého cenovka je 10,000$.

Xbox VS PC

Aby sme však boli objektívni, tak Xbox 360 verzia hry je pôvodnou verziou. Na PC bol testovaný mód Redux s rozšíreným Make Visuals Great Again módom. V každom prípade je zaujímavé vidieť aké rozdiely môžu byť v prípade „jednej“ a tej istej hry, len na rôznych platformách.

Dúfajme, že ďalšie pokračovanie hry GTA 6 prinesie obdobné rozlíšenie, ktoré sa pomaly, ale isto blíži k realite.

Zdroj: Youtube via Sector.sk

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close