Pracovné ponuky
Spravodajstvo​​Xbox

Xbox používatelia tento týždeň dostanú podporu Beam

Brad Rossetti, jeden z popredných predstaviteľov spoločnosti Microsoft, ktorý pracuje na s Xbox platformou reagoval na dotaz jedného z fanúšikov týkajúci sa dostupnosti živého streamovania videí na (pozn. redakcie: na Xbox zariadení) prostredníctvom sociálnej sieti Twitter, že spoločnosť plánuje v rámci programu Xbox Insider integrovať živé streamovanie videí prostredníctvom služby Beam.

Daná funkcia je bude najprv dostupná v rámci Alpha okruhu. Build by mal prísť spolu aj s opravou viacerých chýb. Predpokladaný termín dostupnosti je neurčité –  v priebehu týždňa.

Program Xbox Insider bol spustený zhruba mesiac dozadu. V rámci programu je dostupných viacero kruhov – Alpha, Beta, Ring 3 a Ring 4 (čím vyšší okruh, tým viac bugov)

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close