​​Xbox

Xbox ONE s podporou hier pre Xbox 360

Microsoft v rámci programu Xbox preview sprístupnil vo svojej najnovšej hernej konzole Xbox ONE možnosť spúšťania hier vydaných pre staršiu konzolu Xbox 360. Podpora funguje od pondelka, a len používateľom zapojených v programe Xbox preview, ktorý funguje len na pozvánky.

Funkcia pre všetkých používateľov by mala byť sprístupnená v priebehu tohtoročnej jesene. Podľa dostupných informácií však nebude možné na Xbox ONE spúšťať úplne všetky hry pre Xbox 360. Bude potrebné ich individuálne overiť, a následne pretransformovať. Pred oficiálnym jesenným spustením má byť však pripravených viac ako 100 titulov, pričom prioritne budú pridané najpopulárnejšie tituly.

Hranie hier pre Xbox 360 na Xboxe ONE bude bez ďalších poplatkov, pričom ak ste boli vlastníkom hry pre Xbox 360, budete ju môcť hrať ZADARMO.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close