Spravodajstvo​​XboxZariadenia

Xbox One S 2TB launch edition k dispozícii už v auguste!

Minulý mesiac na Xbox odhalil nového člena rodiny Xbox One, Xbox One S. Matt Lapsen, generálny riaditeľ Xbox Devices Marketing oznámil, že veľmi očakávaná Xbox One S 2TB launch edition bude dostupná u vybraných predajcov už 2. augusta. Pokiaľ ste si ho predobjednali, máte sa na čo tešiť.

Čo ponúka nový Xbox One S

Xbox One S je o 40 percent menší ako pôvodný Xbox One. Xbox One S je doposiaľ najkompaktnejší Xbox. Obsahuje navyše vstavaný zdroj napájania a je dodávaný s novým bezdrôtovým ovládačom Xbox Wireless Controller. Je to tiež prvá a jediná konzola, ktorá vám umožní sledovať Blu-ray filmy a streamovať videá v mimoriadnej kvalite 4K Ultra HD s vysokým dynamickým rozsahom (HDR). Budete si tak môcť užívať svoje obľúbené filmy a programy v čo najjasnejšom a najrealistickejšom obraze.

Viac informácií o Xbox One S, cenách, novom Xbox Wireless Controller a zozname dostupnosti nájdete na Xbox Wire.

Nové konzoly s pevným diskom

Microsoft bude tiež ponúkať konzolu s 1TB a 500GB pevným diskom za $349 a $299 v uvedenom poradí. Microsoft prezradí informácie o konkrétnych termínoch dostupnosti týchto dvoch možností čoskoro.

Zdroj: Windows Blogs, mspoweruser.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close