APLIKÁCIE A HRY

Wooky čítačka -pohodlne čítanie už aj v mobile

Dnes Vám predstavíme skvelú aplikáciu na čítanie e-kníh, časopisov a audio kníh , ktoré je jednoduché a pohodlne aj vo vašom smartfóne .

Wooky v skrat­ke

  • Ča­so­pi­sy a kni­hy na jed­nom mies­te
  • Na­po­je­nie na kniž­né e-sho­py
  • Li­cen­co­va­né na pou­ži­tie ob­sa­hu s via­ce­rý­mi za­ria­de­nia­mi
  • Viac ako 7700 kníh
  • 180 ča­so­pi­sov
  • 1700 ti­tu­lov za­dar­mo
  • Možnosť pridania vlastných kníh

Výhodou tohto spôsobu nakupovania je, že máte svoje knihy a časopisy stále po ruke na cestách a hlavne ušetrite peniaze  ako pri bežnej tlačenej forme a dokonca môžte ušetriť na predplatnom .

Ako prvé je potrebné si stiahnuť aplikáciu do vášho smartfónu a zaregistrovať sa na Rajkníh.sk alebo iný partnerský e-shop . Potom už si len jednoducho časopis alebo knihu kúpite bud Express nákupom ( forma sms- podporuje Telekom a Orange  ) , platobnou kartou alebo online bankovým prevodom . Ešte pred zakúpením si je možné obsah vyskúšať . Obsah sa Vám synchronizuje s vašou aplikáciou  a vy si ju už len stiahnete . Väčšinou  má ukážka pár strán , pri knihe sú to pár desiatky .  Každá rozpočítaná kniha alebo časopis  má aj ukazovateľa, na ktorom vidno, pokiaľ ste došli pri čítaní , čo je veľmi dobrý pomocník .

Pri čítaní knižky mate možnosť pracovať s textom (zvýraznenie, poznámka,hľadanie textu na strane ) ,nastaviť veľkosť písma, okrajoch, schémy (biela,čierna,sépia, retro ) a font písma

Priložené obrázky :

 

 

 

 

 

 

Wooky čítačku veľmi odporúčam každému, kto rád číta časopisy alebo knihy a chce ich mať vždy pri sebe .

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Close
Close