Pracovné ponuky
APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

MAJTE NÁS PO RUKE | Windowscentrum.sk s univerzálnou aplikáciou pre Windows 10

Aký by sme to boli Windows portál keby nemáme aj my svoju vlastnú univerzálnu Windows 10 a Windows 10 Mobile aplikáciu, a preto by sme vám chceli s radosťou predstaviť zbrusu novú aplikáciu, ktorá je od dnešného dňa dostupná vo Windows obchode.

Samotná aplikácia je veľmi jednoduchá, neponúka žiadne špeciálne funkcionality okrem vyhľadávania, ale ide skôr o prehľad noviniek, ktoré je možné plnohodnotne prehliadať z viacerých sekcií, ktoré máme aj na webovej stránke.

V prvej sekcii Home nájdete prehľad posledných publikovaných noviniek zo všetkých sekcií, ktoré sú v aplikácii dostupné. V druhej kolónke Prehľad noviniek, nájdete zoznam noviniek zo všetkých sekcií (aj tých ktoré sú aj na webstránke) podľa chronologického publikovania. Ďalej, v aplikácii nájdete kolónku Zaujímavosti, kde nájdete publikované články, ktoré nemusia vždy súvisieť s tematikou Windowsu, ale aj s inými IT oblasťami. Poslednými dvomi sekciami sú sekcie Návody, ktorá ako už podľa názvu tušíte prináša prehľadný zoznam posledných návodov, ktoré boli publikované na stránke, a sekcia Fórum v rámci ktorej nájdete posledné pridané komentáre.

Rozhranie aplikácie Windowscentrum.sk na smartfóne

Rozhranie aplikácie Windowscentrum.sk na PC

Radi by sme vás tak isto upozornili, že sa jedná len o BETA verziu aplikáciu a preto budeme radi keď nám dáte vedieť čo vám v aplikácii chýba alebo nefunguje a zároveň by sme vás chceli poprosiť o kladné hodnotenie v rámci Windows obchodu, ktoré na výrazne pomôže v propagovaní našej komunity.

windowscentrum aplikacia

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close