APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvoWindows 10 Mobile

Windows Store pre Windows 10 Mobile obdržal ďalšiu aktualizáciu

Windows Store v posledných týždňoch obdržal mnoho aktualizácií a Microsoft vo vydávaní aktualizácií pre túto aplikáciu stále pokračuje. Najnovšie sa do obehu dostala ďalšia aktualizácia obchodu Windows Store na zariadeniach s operačným systémom Windows 10 Mobile. Aktualizácia prináša drobné zmeny, ktoré sa týkajú hlavne lokalizačných služieb aplikácie.

Na mobilnej Windows platforme sa v posledných verziách aplikácie Windows Store, mohli používatelia stretnúť s chybou lokalizácie, ktorá mala na svedomí zobrazovanie textov vo Windows Store aplikácii v inom jazyku, ako bol predvolený jazyk používateľa. 

Nápisy Home, Apps, Games, kolekcie, odporúčané aplikácie/hry sa zobrazovali v anglickom jazyku aj napriek tomu, že Váš predvolený jazyk operačného systému bol iný. Chyba bola poslednou aktualizáciou odstránená a používateľom by sa mali jazyky v aplikácii Windows Store automaticky zmeniť na nápisy v predvolenom jazyku.

Najnovšia aktualizácia aplikácie Windows Store pre Windows 10 Mobile je dostupná už teraz a môžete si ju stiahnuť pomocou tlačidla nižšie.

Zdroj: windowslatest.com

Microsoft Store
Microsoft Store
Developer: ‪Microsoft Corporation‬
Price: Free

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close