Spravodajstvo

Windows Recovery Tool je po novom Windows Device Recovery Tool

Ak patríte medzi skalných používateľov Windows Insider, tak určite pre vás nebude neznámou program Windows Phone Recovery Tool, ktorý sa používa k obnoveniu pôvodného softwaru v prípadoch kedy testovacia verzia najnovšieho Windowsu nie je to pravé „orechové“.

Microsoft dnes vydal veľkú aktualizáciu, ktorá nemení len samotný názov z Windows Phone Recovery Tool na Windows Deveice Recovery Tool, ale dopĺňa ho o funkčnosť tejto aplikácie aj o ďalšie zariadenia.  V súčasnosti túto aplikáciu môžete použiť na obnovenie väčšiny Windows Phone 8, Windows Phone 8.1 a Windows 10 zariadení, ďalej, medzi ďalšími novinkami pribudl v sekcii „Help“ návod ako obnoviť telefón a bolo opravených viacero bugov.

windows_recovery_tool_aktualizacia

V prípade ak by ste potrebovali obnoviť vývojársku verziu OS na pôvodnú verziu Windows Phone vo vašom zariadení, tak sme pre vás dávnejšie napísali návod ako na to, ktorý nájdete v tomto článku.

Už ste niekedy využili túto aplikáciu k obnove pôvodného OS?

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close