SpravodajstvoWindows 10 Mobile

Ďalší telefón od Microsoftu bude z kategória inovatívnych High-end zariadení

Počas BUILD Tour v Londýne Kevin Gallo jeden z popredných predstaviteľov Microsoftu potvrdil, že spoločnosť bude nasledovať líniu smartfónov určených pre firemnú klientelu. Ďalej dodal, že sústredenie sa spoločnosti na uvoľňovanie low-end zariadení Microsoftu nikdy neprinieslo žiaden zisk ako aj to, že podnikový zákazníci sú ich silnou stránkou. Ďalej, dodal, že samotnú rozmanitosť zariadení by mali tvoriť v ostatných produktových kategóriách OEM partneri.

Aká je teda budúcnosť Windows Phone zariadení?

Gallo ďalej prizvukoval, že Microsoft neplánuje týmto krokom Windows 10 Mobile nechať na pozadí, a zároveň, že veľká zmena príde spolu s Windows 10 Mobile Anniversary aktualizáciou.

Windows Phone je s plnou našou podporou. Stojíme pevne za ňou. Neplánujeme žiadnu zmenu našej stratégie týkajúcej sa uvoľňovania Windows Phone software-u.

Zdroj: MSpowerusers.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close