RecenzieSpravodajstvo

Windows Phone NEO M1, ultra tenká žiletka

Windows Phone NEO M1, ultra tenká žiletka

Len nedávno Microsoft oznámil, že sprístupní operačný systém Windows Phone 8.1 zadarmo  výrobcom mobilnej techniky a už dnes tento krok prináša prvé plody. Čínsky výrobca mobilných telefónov NEO, oznámil že chystajú Smartphone s označením M1, ktorý bude poháňať práve operačný systém od Microsoftu, WP 8.1.

neo-m1-147211

Všetky špecifikácie nového zariadenia M1 momentálne nie sú známe, avšak už dnes vieme, že sa bude jednať unibody konštrukciu, ktorá bude z kovového materiálu. Hrúbka telefónu by mala byť len 6 mm.  Z funkčného hľadiska telefón ponúkne 5”  s rozlíšením 1280 x 720 pixelov. Srdce telefónu bude tvoriť štvorjadrový čipset procesorov od MediaTeku s frekvenciou 1.3 Ghz, ktoré sú typické hlavne pre čínske Android zariadenia. Sekundovať by mu mala 1 GB RAM pamäte a 8 GB úložného priestoru. Výrobca ešte spomínal fotoaparát s 13 Mpx a batériou s kapacitou 2000 mAh.

 

Ďalšie špecifiká zatiaľ nie sú dostupné.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close