RecenzieŠPEKULÁCIESpravodajstvo

Windows Phone NEO M1, ultra tenká žiletka

Windows Phone NEO M1, ultra tenká žiletka

Len nedávno Microsoft oznámil, že sprístupní operačný systém Windows Phone 8.1 zadarmo  výrobcom mobilnej techniky a už dnes tento krok prináša prvé plody. Čínsky výrobca mobilných telefónov NEO, oznámil že chystajú Smartphone s označením M1, ktorý bude poháňať práve operačný systém od Microsoftu, WP 8.1.

Všetky špecifikácie nového zariadenia M1 momentálne nie sú známe, avšak už dnes vieme, že sa bude jednať unibody konštrukciu, ktorá bude z kovového materiálu. Hrúbka telefónu by mala byť len 6 mm.  Z funkčného hľadiska telefón ponúkne 5”  s rozlíšením 1280 x 720 pixelov. Srdce telefónu bude tvoriť štvorjadrový čipset procesorov od MediaTeku s frekvenciou 1.3 Ghz, ktoré sú typické hlavne pre čínske Android zariadenia. Sekundovať by mu mala 1 GB RAM pamäte a 8 GB úložného priestoru. Výrobca ešte spomínal fotoaparát s 13 Mpx a batériou s kapacitou 2000 mAh.

 

Ďalšie špecifiká zatiaľ nie sú dostupné.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený


Tip pre vás  Poisti si svoje každodenné cestovanie za volantom s touto skvelou FullHD kamerou, ktorá aktuálne stojí iba 14 eur
Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close