SpravodajstvoWindows 10 Mobile

Windows Phone App Store nefunguje, na chybu už upozornili stovky používateľov

Problémy s online službami Microsoftu zrejme nikdy na dobro neskončia. Najnovšou obeťou je App Store pre Windows Phone a podľa najnovších informácií aj Windows RT.

Na zariadeniach operačným systémom Windows Phone niektorí používatelia nedokážu sťahovať aplikácie. Hneď po začatí sťahovania sa objaví chyba s označením 805a01f4. V prípade Windows RT sa objavuje správa „This version of Windows is no longer supported by Windows Store“ (táto verzia systému Windows už nieje podporovaná obchodom Windows Store).

Zdroj: mspoweruser.com

Chyby boli zaznamenané už včera a Microsoft na výzvy používateľov zatiaľ nereagoval. Používatelia hlásia, že chybu nieje možné odstrániť ani klasickým reštartom zariadenia. Vyzerá to tak, že chyba sa ale netýka všetkých používateľov. V komentároch na stránke mspoweruser sa zabrazili informácie, že chyba sa jednému z používateľov zobrazuje už celý mesiac.

Stretli ste sa s podobnými problémami aj Vy? Dajte nám vedieť dole do komentárov, aby sme zistili, či sa tieto problémy vyskytujú aj na Slovensku/Česku.

Zdroj: mspoweruser.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close