ŠPEKULÁCIESpravodajstvo

Windows Phone 9 už o pár mesiacov? Čo nám prinesie

Aktualizácia 29.08.2014

Unikli ďalšie informácie týkajúce sa Windows Phonu 9. Pozrite si nižšie čo je nového.
Nová úvodná obrazovka. Pozornému oku určite neuniklo, že živé dláždice už nebudete musieť otvárať, budú sa dať ovládať z plochy. Všimnite si dláždicu s hudbou, ktorá ponúka možnosti posúvania skladieb a ich spustenia.

Ďalšou novinkou, ktorá je už dnes na Androide samozrejmosťou pri vyšších triedach je rozdelenie obrazovky, vďaka, ktorému budete môcť napríklad písať správu a zároveň pozerať video.

26.08.2014

Teraz asi polovica z vás si povie o čom to „trepeme“ veď ešte nemá každý ani len update na 8.1. Podľa serveru wmpoweruser.com a dokumentov, ktoré tento portál zverejnil Windows Phone 9 bude dostupný už v priebehu začiatku nasledujúceho roka, avšak len pre vývojárov. Finálna verzia určená pre všetkých by mala byť dostupná niekedy ku koncu roka 2015

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený


Tip pre vás  Operačný systém od Huaweiu je o 60% rýchlejší ako Android. Hovorí to najnovší report

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close