SpravodajstvoWindows 10 Mobile

Windows Mapy budú mať o niečo menšiu konkurenciu. Z obchodu sa vytratí navigácia NAVIGON, ktorá za to viní samotný Microsoft

Aplikácia NAVIGON, ktorá patrí medzi rozšírenejší aplikácie v kategórii navigácií a to vďaka pokročilým funkciám sa čoskoro vytratí z ponuky Microsoft obchodu. Dôvod pravdepodobne už asi tušíte, koniec podpory mobilnej platformy Microsoftom.

„Dôležitá informácia!

Drahí zákazníci NAVIGON,

Microsoft ukončil oficiálne produkciu Windows phone telefónov. To je dôvod prečo sme sa s ťažkým srdcom rozhodli opustiť platformu.

Začiatkom mája 2018, aplikácia NAVIGON a jej ďalšie súčasti nebudú už naďalej dostupné ku kúpe. Naďalej budete však môcť využívať aplikáciu a existujúci zákazníci si ju budú môcť aj opätovne stiahnuť.

Pre tých, ktorí si dokúpili dodatočné služby (napr. FreshMaps) tak budeme aj naďalej podporovať aplikáciu aktualizáciami počas platnosti  licencie.

Váš tím NAVOGN.“, píše sa v oznámení aplikácie, ktoré  sa začalo v týchto dňoch zobrazovať používateľom aplikácie.

Koniec aktuálnej podpory Windows telefónov tak ako ich dnes poznáme sa pomaly, ale isto blíži. Defakto aj napriek tomu, že životný cyklus operačného systému Windows Phone ešte stále beží, tak Microsoft dávnejšie oznámil jej oficiálny koniec, ktorý bude koncom januára 2019.

NAVIGON Europe
NAVIGON Europe
Developer: Garmin Würzburg GmbH
Price: unknown

Zdroj: WindowsUnited.de

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Tagy

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi najväčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close