Pracovné ponuky
SpravodajstvoWindows 10 MobileZariadenia

„Windows je oveľa lepší pre bezpečnosť než Android“, hovorí výrobca nového Windows phone

V minulosti bežali telefóny Wileyfox na Cyanogen OS, ale bohužiaľ, Cyanogen Inc. už neexistuje. Aj keď boli tieto zariadenia aktualizované na Android, firma bude diverzifikovať svoju zostavu s novou Windows 10 sadou telefónov.

Spoločnosť naozaj plánuje vydať Windows phone a dočkáme sa ho v auguste. Wileyfox sa zameria na predaj pre biznis klientov hovoriac, že Windows je oveľa lepší pre bezpečnosť, než Android.

„Windows je oveľa lepší pre bezpečnosť, a preto je vhodnejší pre B2B sektor. Do Androidu sa dá preniknúť. Ľudia stále apelujú na zníženie cien a chcú dobré a cenovo dostupné zariadenie. Ak majú podniky nakúpiť tisíce prístrojov pre svoju pracovnú silu, potrebujú dobrú cenu. To je miesto, kde chceme udrieť. Väčšina firiem si nemôže dovoliť minúť £500 za zariadenie. Ale u nás si môžu byť istí kvalitou a správnymi funkciami“, hovorí viceprezident Wileyfox pre predaj Andy Lee.

Zdroj: wileyfox.com

Microsoft už v minulosti uviedol, že B2B je miesto, kam smeruje trh s Windows phone. Jedinou spoločnosťou, ktorá túto stratégiu doteraz prijala bolo HP so svojou vlajkovou loďou Elite x3. Wileyfox tiež povedal, že tento rok plánuje predať dva milióny smartfónov, čo je štvornásobok toho, čo firma predala v minulom roku. Spoločnosť však neujasnila, koľko z toho budú nové telefóny s OS Windows 10.

Zdroj: mobilenewscwp.co.uk

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Wileyfox Windows 10 Windows 10 Mobile windows phone
Close
Close