Windows

Nefunguje vám obchod? Je potrebná najnovšia verzia Windowsu 10 (build 10240)

Gabriel Aul prostredníctvom sociálnej siete Twitter oznámil, že ak ste členom programu Windows Insider a nemáte aktuálne verziu najnovšieho Windowsu (build 10240), tak vám systém neumožní prístup do Windows Store.

Tweet_Gabriel_Aul

„Tím starajúci sa o Windows 10 Store opravil viacero veľkých chýb a vylepšil spoľahlivosť a stabilitu obchodu. Aby ste mohli využívať aj vy benefity z tejto aktualizácie (pozn. redakcie: obchodu), ktorá je dostupná od 24. júla, tak Insiders používatelia musia mať najnovšiu verziu Windowsu 10, inak nebudete mať k obchodu prístup…“

Ďalej dodal, že v prípade ak by ste si chceli overiť či máte najnovšiu verziu Windows Store nainštalovanú vo vašom PC (inštalácia by mala prebehnúť prostredníctvom aktualizácie systému), tak je potrebné otvoriť si Windows Store, kliknúť pravým tlačidlom myši na váš profil a nastavenia, následne v nich musíte porovnať verziu Windows Store, ktorá by mala byť 2015.7.22.2 alebo vyššia.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close