SpravodajstvoWindows

Microsoft vypustil aktualizáciu pre Windows 10 Insiderov

Tak ako sme vám pred pár dňami priniesli informácie o blížiacej sa aktualizácií, tak v týchto chvíľach by ste mohli na svojich zariadeniach s Windows 10 nájsť nový update pod číselným označením 14251 (pod poradovým číslom 11102), dostupný je pre používateľov programu Windows Insider.

Bohužiaľ v tejto aktualizácii avšak nenájdete viacero noviniek, ktoré boli spomínané na internete v spojitosti s týmto buildom, ale na druhej strane tu aspoň nájdeme viacero opráv chýb, ktorých zoznam si môžete prečítať nižšie.

Windows 10 aktualizácia (build 14251)

  • „Opravili sme problém s PC hrami spojený s pádom hry pri prepínaní okien z módu plnej obrazovky pri zmene rozlíšenia v hre alebo pri štarte v grafickom zásobníku Windowsu. Takže poďte hrať hry! Ak narazíte na nejaké ďalšie problémy – dajte nám o nich prosím vedieť prostredníctvom Feedback aplikácie, v ktorej spomente aj názov hry.
  • Opravili sme problém kde aplikácie ako Lupa, Rozprávač a ďalšie aplikácie tretích strán boli problémové alebo padali.
  • Opravili sme tiež problém keď Prehliadač súborov padol nastavenia DPI dosiahli 175 %“

Postrehli ste aj vy iné novinky a vylepšenia? Dajte nám vedieť.

Zdroj: Microsoft blog

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close