SpravodajstvoWindows

Windows 7 a 8.1 vás upozorní na aktualizáciu Windows 10 automaticky

Údajne Microsoft pri poslednej aktualizácii Windowsu 7 a 8.1 pridal do systému dodatočný súbor pod označením KB3035583, ktorého oficiálny popis znie „Táto aktualizácia prináša rozšírené  služby pre Windows Update upozornenia, vtedy keď sú k dispozícií nové aktualizácie pre používateľov. Táto aktualizácia sa vzťahuje k počítačom so systémom Windows 8.1 alebo Windows 7 Service Pack 1 (SP1).

Spomínala aktualizácia ďalej umiestnila niekoľko súborov do zložky Windows, spolu s XML configom pod označením, „Download Windows 10“. Informoval o tom spravodajský portál Windowscentral.com

Microsoft nedávno oznámil, že Windows 10 bude dostupný pre všetkých majiteľov Windows 7 a 8 bez dodatočných poplatkov v prípade ak si aktualizujú systém v priebehu jedného roka od oficiálneho vypustenia.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close