Windows

Microsoft vypúšťa už 3. aktualizáciu v poradí pre Windows 10

Microsoft vypúšťa v priebehu krátkeho časového obdobia už tretí update pod názvom „Cumulative update 3“ pre Windows 10, ktorý je už dostupný pre väčšinu používateľov cez Windows Update.

aktualizacia_Windows_10

Dokumentáciu, ktorá sprevádza každý update Microsoftu môžete nájsť na tejto adrese (označenie aktualizácie je KB3081438), ale neposkytuje žiadne bližšie informácie o tom čo prináša, obsahuje v podstate len zoznam súborov, ktoré sú ovplyvnené aktualizáciou a známu frázu „Tento update obsahuje vylepšenie funkcionality systému Windows 10“

Vyzerá to tak, že príchodom nového spôsobu Windows-u ako „služby“ Microsoft bude aktualizácie vypúšťať o niečo častejšie ako to bolo tomu pri predošlých verziách Windows-u a tiež ako je tomu aj u konkurenčných operačných systémoch.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close