Spravodajstvo

Windows 10 TP (build 10149) umožňuje skryť detaily notifikácií

Ak používate najnovší build Windows 10 TP (10149), ktorý je k dispozícii cez Insider program od dnešného dňa, tak ste mohli objaviť viacero noviniek a drobných vylepšení, ktoré si pre nás Microsoft pripravil.

Jednou z týchto noviniek je napríklad možnosť skrytia detailov notifikácií na uzamknutej obrazovke. Napríklad, prostredníctvom notifikačných nastavení môžete vypnúť detaily  týkajúce sa obdržaných SMS správ. Za predpokladu, že váš telefón je chránený pred odblokovaním heslom,  tak ako môžete na obrázku nižšie vidieť pri zobrazení notifikačnej lišty sa nezobrazuje text prijatej SMS správy, ale len notifikácia, ktorá vás informuje o tom, že ste ju obdŕžali. Samozrejme, po odblokovaní vášho telefónu náhľad prijatej SMS správy vám bude k dispozícii.

Nastavenia notifikácií
Nastavenia notifikácií

Objavili ste aj vy nejaké drobné vylepšenia? Dajte nám o nich vedieť.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close