Spravodajstvo

Nový build pre Windows 10 TP príde už čoskoro

Už je to zhruba mesiac od poslednej aktualizácie Windows-u 10 TP pre mobilné telefóny a vyzerá to tak, že v nasledujúcich dňoch sa dočkáme pravdepodobne ďalšej aktualizácie. Na sociálnej sieti Tiwtter, Gabriel Aul uverejnil status, v ktorom píše, že novej verzie Windows 10 TP by sme sa mohli dočkať už v priebehu nasledujúcich dní.

gabriel_aul

Medzičasom Joe Belfiore, tiež prostredníctvom sociálnej siete uverejnil status, v ktorom spomína funkciu Continnum, kde sa mu podarilo prepojiť klávesnicu, myš a displej medzi počítačom a mobilom (mimochodom, viete aký mobilný telefón drží v ruke?).

belfiora

A to najlepšie na záver, do obehu sa dostalo video, na ktorom je predstavený najnovší (ešte neuvoľnený) build Windows 10 TP pre mobilné telefóny, ktoré si môžete pozrieť nižšie.

Čo na to hovoríte, tešíte sa na nový build aj vy?

Zdroj: WMpowerusers.com, Twitter.com (1, 2)

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close