Windows

Microsoft vypúšťa ďalší build (10525) pre Windows 10 TP

Microsoft zhruba po necelom mesiaci od oficiálneho vydania Windows-u 10 vypúšťa do obehu nový build 10525, avšak tentokrát sa jedná o aktualizáciu pre vývojárov (Windows 10 TP).

Nová aktualizácia pre Windows 10 TP prináša nové možnosti nastavenia farieb (Nastavanie > Prispôsobenie > Farby), v rámci ktorých pribudla možnosť zobrazenia farebnej ponuky Štart a notifikačného centra.

Vylepšenia sa dočkal aj správca pamäti, vďaka ktorej systém vie lepšie pracovať s dočasnou pamäťou. Výsledkom toho je zníženie pamäťovej náročnosti jednotlivých procesov, vďaka čomu dokáže samotný systém mať viacero aktívnych aplikácií v dočasnej pamäti.

Avšak ani táto aktualizácia sa neobišla bez nedostatkov, ktoré sa Microsoft-u nepodarilo odstrániť. Medzi známe chyby v tomto build-e patrí:

  • Nefunguje mobilný hotspot
  • Nie sú dostupné voliteľné jazykové balíčky
  • Nie je možné prehrávať videá cez aplikáciu Filmy a TV (je potrebná aktualizácia z Windows obchodu)

Zdroj: Windowscentral.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close