Spravodajstvo

Windows 10 si aktivovalo už viac ako 120 miliónov používateľov

29. júla Microsoft  oficiálne uviedol do celosvetového života nový operačný systém Windows 10. Od vtedy ubehli už 3 mesiace a najnovší report tvrdí, že si ho doteraz aktivovalo viac ako 120 miliónov používateľov.

Avšak, jedná sa len o nepotvrdené informácie, ktoré pochádzajú z portálu WinBeta.org, ktorý sa odvoláva na neznámy zdroj. Na druhej strane, tieto informácie nemusia byť ďaleko od pravdy, totiž, Microsoft len pred pár týždňami vydal vyhlásenie, v ktorom informoval verejnosť, že Windows 10 si aktivovalo už viac ako 110 miliónov používateľov.

Mimochodom, cieľom Microsoftu podľa oficiálnych vyjadrení je mať viac ako jednu miliardu používateľov do troch rokov od uvedenia Windowsu 10 do života. Myslíte si, že sa mu to podarí?

Zdroj: Windowscentral.com 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close