SpravodajstvoWindowsWindows 10 Mobile

Microsoft vydal Windows 10 Roadmap, kde sa dozviete na jednom miesto všetky novinky

Sledovanie najnovších zmien a funkcionalít, ktoré Microsoft vydal pre svoj operačný systém býva mnohokrát náročné nie len pre aktívnych používateľov, ktorí sa o danú tému zaujímajú, ale o to viac aj pre bežných používateľov.

Microsoft vydáva Windows 10 Roadmap

Microsoft dnes na svojich stránkach publikoval Windows 10 „Roadmap“, ktorý má pomôcť sledovať novinky, na Microsoft pracuje, resp. pracoval v poslednej dobe. Celkovo v rámci toho roadmapu nájdete 5 kategórií: „Recently Available“ (nedávno sprístupnené), „In Public Preview“ (vo verejnom náhľade), „In Development“ (vo vývoji), „Canceled“ (zrušené) a „Archive“ (v archíve).

Napríklad v kolónke medzi Recently Availbe sa dočítate o Continuue pre telefóny, ktorý umožňuje vytvoriť z vášho mobilného zariadenia prenosný počítač. V sekcii In Development sa zase dozviete napríklad o pripravovanej funkcionalita „Use tho phone to unlock your Windows PC“ (Použite váš telefón na odblokovanie PC), ktorá už ako určite správne tušíte podľa názvu slúži na odomknutie vášho PC prostredníctvom mobilného telefónu.

Ak by ste si chceli tento Roadmap pozrieť podrobneješie a možno sa dozvedieť viac o chystaných novinkách z dielne Microsoftu tak ho nájdete tu.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Tagy
Roadmap Windows 10 Windows 10 Roadmap

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na info@vosveteit.sk. My sa ti ozveme späť
Close
Close