SpravodajstvoWindowsWindows 10 Mobile

Microsoft vypustil Windows Build 14393. Finálnu verziu Anniversary aktualizácie

Microsoft v priebehu posledných vypustil aktualizáciu pre Windows 10 a Windows 10 Mobile, Build 14393 a následne aj kumulatívnu aktualizáciu 14393.3. Obe aktualizácie sú dostupné pre členov programu Windows Insider – Fast Ring a malo by sa zároveň jednať aj o finálnu verziu Anniversary updatu, ktorý by sa k nám mal dostať už 2. augusta. Zároveň by sme chceli upozorniť, že spomínaný Build neprináša žiadne novinky, ale viac menej len opravy a drobné doladenia nedávno novo predstavených funkcionalít.

Poďme si teraz spolu pozrieť čo si pre nás Microsoft pripravil.

Opravy vo Windows 10 Build 14393

  • Microsoft opravil problém spájaný s nesprávnym zobrazovaním klávesnice pri manipulácii s tabletom.
  • Opravy sa dočkal problém s vyhľadávaním aktualizácií, ktoré boli oneskorené v prípade ak ste mali zapnutý režim Connceted Standby.
  • Ďalší odstránený problém, ktorý však pravdepodobne vás nebude trápiť je oprava zadávania textu vo vybraných aplikáciách pro kórejskom jazyku.
  • Bol odstránený problém spúšťania vybraných aplikácií z Windows obchodu, ktorý spôsobovalo jeho licencovanie.
  • Na záver, opravy sa dočkal problém s aplikáciami, ktoré využívali synchronizáciu prostredníctvom DDE procesov (vnútro-procesová komunikácia).

 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close