Windows

Microsoft po mesiaci konečne sprístupňuje októbrovú aktualizáciu Windowsu 10

Microsoft konečne po celom mesiaci sprístupňuje októbrovú aktualizáciu operačného systému Windows 10, ktorá mala byť pôvodne distribuovaná už začiatkom októbra. Veľké problémy s náhodným vymazávaním údajov počas aktualizovania spôsobili, že Microsoft musel distribúciu aktualizácie okamžite stopnúť. Všetky problémy s aktualizáciou by ale mali byť zo systému konečne odstránené.

„13. novembra 2018 začneme opätovne distribuovať aktualizáciu Windowsu 10 z októbra 2018 (verzia 1809), Windows Server 2019 a Windows Server, verzia 1809. Používateľom odporúčame počkať si, kým sa aktualizácia sama automaticky vyhľadá, „ píše sa na stránkach Microsoftu.

Celosvetová distribúcia

Nová aktualizácia operačného systému Windows 10 by mala byť už v týchto momentoch dostupná pre všetkých používateľov na celom svete. Microsoft ale asi opäť začne s jej čiastočne regulovanou distribúciou, čiže najprv aktualizáciu ponúkne na novších a výkonnejších zariadeniach. Pokiaľ ale patríte medzi nedočkavcov, aktualizáciu si môžete vyhľadať ručne pomocou nástroja Windows Update.

Microsoft spoločne s novou aktualizáciou čiastočne pozmeňuje životný cyklus niektorých verzií Windowsu 10. Zmeny sa týkajú najmä verzií Education a Enterprise. Pokiaľ sa chcete o zmenách v životnom cykle dozvedieť viac, stačí navštíviť oficiálnu stránku Microsoftu.

Zdroj: Microsoft, úvodný obrázok (vlastný)

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Tip pre vás  Bežíte na Windows 7? Získajte Windows 10 Pro spolu s veľkou májovou aktualizáciou za babku

Tagy
Close
Close