APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvoWindows 10 Mobile

APLIKÁCIE | Je tu nováčik na Windows 10 Mobile! Wandera uvedie aplikáciu pre správu dát

Niekedy budúci týždeň dostane systém Windows Mobile 10 novú aplikáciu, ktorú budete môcť nájsť aj vo Windows Store. Je to aplikácia Wandera, ktorá je už k dispozícii na Android a iOS. Wandera je aplikácia pre mobilnú ochranu a správu dát pre firemných zákazníkov. So sídlom vo Veľkej Británii, USA, Českej republike a Izraeli ponúka Wandera firmám riešenia pre mobilnú ochranu a správu dát tým, že poskytuje jedinečnú gateway architektúru pre bezpečnú podnikovú mobilitu. Tu je video prehľad toho, čo Wandera robí pre firemný svet:

Jednotnú správu zariadení ocení nejedná firma

Nižšie je tiež zoznam toho, čo Windows 10 Mobile používatelia získajú pomocou aplikácie Wandera:

  • Jednotná správa zariadení, čo znamená, že všetky organizácie používajúce akúkoľvek kombináciu zariadení Apple, Samsung a teraz už aj Windows 10 Mobile môžu bezproblémovo využívať výhody aplikácie Wandera.
  • Zvýšenie produktivity a priama návratnosť investícií s jedinečnou kontrolou a dohľadom na mobilné využitie dát od Wandera.
  • Preventívna mobilná ochrana s riešením na filtrovanie obsahu, ktoré aktívne obmedzí prístup k známym mobilným rizikám a pomáha predchádzať problémom skôr, ako nastanú.

 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close