SpravodajstvoWindows 10 Mobile

Viemke kedy pride Výročná aktualizácie Windows 10 Mobile!

Mnohých určite sklamalo, že 2. augusta nezavítala Výročná aktualizácia aj na Windows 10 Mobile hoci bola avizovaná, ale na druhej strane ako sa hovorí „na dobré sa oplatí počkať“, pevne veríme že bude platiť aj v tomto prípade. V priebehu dnešného dňa sa na sociálnej sieti Twitter na účte „Lumia India“ objavil status, ktorý hovorí o konkrétnom dátume dostupnosti aktualizácie, podľa ktorého by sme sa jej mohli dočkať už o 5 dní, teda 9. augusta 2016.

Tešíte sa aj vy na aktualizáciu? Mimochodom ak ste nepostrehli tak Microsoft medzičasom v priebehu predvčerajšieho a včerajšieho dňa vypustil aktualizáciu pre Windows 10 PC, ktorá priniesla viacero významných noviniek, o ktorých sa môžete dočítať na tomto odkaze.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close