NovinkyWindows 10 Mobile

Viemke kedy pride Výročná aktualizácie Windows 10 Mobile!

Mnohých určite sklamalo, že 2. augusta nezavítala Výročná aktualizácia aj na Windows 10 Mobile hoci bola avizovaná, ale na druhej strane ako sa hovorí „na dobré sa oplatí počkať“, pevne veríme že bude platiť aj v tomto prípade. V priebehu dnešného dňa sa na sociálnej sieti Twitter na účte „Lumia India“ objavil status, ktorý hovorí o konkrétnom dátume dostupnosti aktualizácie, podľa ktorého by sme sa jej mohli dočkať už o 5 dní, teda 9. augusta 2016.

Tešíte sa aj vy na aktualizáciu? Mimochodom ak ste nepostrehli tak Microsoft medzičasom v priebehu predvčerajšieho a včerajšieho dňa vypustil aktualizáciu pre Windows 10 PC, ktorá priniesla viacero významných noviniek, o ktorých sa môžete dočítať na tomto odkaze.

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.

Jeden komentár

  1. Bolo mi jasne že sa 2 augusta nic na fónoch nemalo diať ale dúfam som preto že kvôli vlnám ako to ms spúšťa nie že nakecajú všade že pride a v den D malou vetou dajú niekedy v budúcich týždňoch no úžas toto si nik nedovolí ani BlackBerry ktoré je na tom ako Windows klobúk dole ze si to dovolia robiť som len zvedavý kedy ohlásia koniec podpory lumii a kúpte si nas úžasný surface o ktorom sa uz tolko navravelo že ani neverím že polku stoho co ma priniesť donesie a k tomu to takou cenou zaklincujú lebo v ms si myslia že toto je pre biznis platforma od ktorej ma ďaleko uz len kvôli ich synchronizácií mam 730 a som s telefónom spokojný aj ta 10 je v pohode ale furt si v nej pripadám ako keby aj graficky chceli konkurovať Androidu 4.0 a on uz je 7.0 za chvíľu držím palce ale ja dávam zbohom tejto platforme ani sam ms mi neukazuje že ma záujem o to co vytvoril sprava sa k lumiam a ostatnom w10m tak isto ako k wrt tvári sa že to je užasne a na koniec sa sam odvracia od toho

Pridaj komentár

Close
Close