Spravodajstvo

Gabriel Aul: Nový build pre Windows 10 Mobile (Redstone) príde budúci rok

Vyzerá to tak, že sa ďalšieho buildu pre vývojársku verziu Windows 10 Mobile sa v tomto roku už nedočkáme, potvrdil to Gabriel Aul prostredníctvom svojho účtu na Twitteri kde odpovedal na otázku jedného z jeho followerov týkajúcu sa nového buildu s tým, že príde až v novom roku.

gabriel_aul_tweet_redstone

Microsoft pritom len pred nedávnom vypustil do obehu build pod označením 10586.36, na ktorý bude nadväzovať dlho očakávaná aktualizácia Redstone (build 11082.1000.rs1_release.151210-2021). Spomínaná aktualizácia by mala podľa zákulisných informácií priniesť hlbšiu integráciu medzi Windows 10 a Windows 10 Mobile, ktorá bude spočívať v možnosti posielania správ a telefonovania priamo z vášho počítača prostredníctvom mobilného telefónu a tak isto by sme sa mohli dočkať vylepšenej verzie Cortany, ktorá by mala znieť ako Clippy.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close