SpravodajstvoWindows 10 Mobile

Windows 10 Mobile nový Build 14361, zoznam chýb

Dnes ráno sme vám priniesli novinku o novom Builde 14361, ktorý Microsoft vypustil pre použivateľov programu Windows Insider – Fast Ring, v rámci ktorého ste sa mohli dočítať zoznam opráv. Teraz vám zase prinášame prehľad toho čo nemusí fungovať tak ako by malo.

Nižšie vám prinášame zoznam chýb

  • V niektorých prípadoch nemusia korektne fungovať vybrané funkcionality Cortany skrz viacero zariadení po prvom spustení telefónu s Buildom 14356. Je nutné reštartovať váš smartfón čo by malo napomôcť k správnemu fungovaniu.
  • Po inštalácii Buildu v Centre Akcií nemusia byť zobrazené všetky ikonky ako boli pôvodne usporiadané. Je nutné, ak ich chcete usporiadať do pôvodného stavu ísť do nastavení telefónu (Settings > System > Notifications & actions > Quick actions) a nastaviť ich opätovne do žiadaného stavu.
  • Naďalej ako tomu bolo v predošlom Builde, tak v prípade DUAL-SIM zariadení nefunguje pripojenie k internetu prostredníctvom druhej SIM karty.

Zdroj: Microsoft blog

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close