NovinkyŠPEKULÁCIEWindows 10 Mobile

VIDEO | Takto si vieme predstaviť budúcnosť Windowsu 10 (koncept)

Sam Kurd, jeden zo známych dizajnérov predstavil pred niekoľkými dňami veľmi zaujímavý a intuitívny koncept operačného systému Windows 10 Mobile, ktorý sa jednoznačne nechal inšpirovať OS od Androidu.

Ako na videu nižšie môžete vidieť, Kurd prepracoval celý OS od základov. Dočkali sme sa napríklad novej uzamykacej obrazovky, kde pribudlo „centrum“ notifikácií, pribudli „widgety“ známe z Androidu. Úvodná obrazovka tak isto nezostala nedotknutá.  Sam Kurd si predstavuje nový vzhľad, ktorý je možné oveľa viac prispôsobiť preferenciám jednotlivca – napr. v podobe roztriedenie jednotlivých aplikácií či hier do viacerých sekcií. Zároveň navrhol aj Task Bar, ktorý je možné vyvolať jemným posunutím obrazovky do ľavej strany, kde je samozrejme možné prostredníctvom jednotlivých skratiek vyvolať aj zoznam aplikácií. Aplikácie je následné možné zaradiť medzi obľúbené čim získate k ním rýchly prístup. Vo videu nižšie však uvidíte oveľa viac  zaujímavosti, ktoré by podľa nás stali za to.

Windows 10 Mobile koncept od Sama Kurda

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Komentáre

  1. Tak keby Microsoft zamestnaval ludi ako Sam a pocuval verejnost a hlavne nezavadzal tak mohol byt uplne niekde inde….pekny koncept.

Pridaj komentár

Close
Close