SpravodajstvoWindows 10 Mobile

Windows 10 Mobile dostane panoramatický mód na foťák

Určite sa medzi vami už našli takí, ktorí chceli mať panoramatický mód priamo na svojom Windows 10 telefóne v základnej aplikácií bez toho, aby ho museli nejak externe pridávať. Podľa redaktorov z WindowsBlogItalia bude panoramatická funkcia začlenená do základnej aplikácie foťáku Windows 10.

Údajne by táto funkcia mala byť už vo verzii 2016.515.11.0 a tlačítko pre panorámu by sa malo nachádzať medzi klasickými tlačítkami pre fotenie a video. Panoramatický mód následne aktivujete tak, že vstúpite do módu portrétu a následne môžete využívať panorámu. Následne iba podržíte tlačítko a hýbete s telefónom z jednej strany na druhú.

Údajne by ale panoramatický mód mal fungovať len na najnovších Lumiach, čo sú Lumia 950 a 950XL. Taktiež sa ešte nevie, či táto funkcia príde aj pre Windows 10 PC kamera aplikáciu.
Odhadujeme ale, že v budúcnosti sa podpora pre túto funkciu rozšíri a aj staršie telefóny ju budú môcť využívať. Na starších Lumiách môžete ale stále využívať Lumia panoramatickú aplikáciu pre Windows 10.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený


Tip pre vás  Veľká štúdia ukázala, ktorí výrobcovia smartfónov majú najmenej kazové zariadenia. Toto sú tí 3 NAJ výrobcovia. Máte aj Vy od nich smartfón?
Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk
Close
Close