SpravodajstvoWindows 10 Mobile

Windows 10 Mobile dostane panoramatický mód na foťák

Určite sa medzi vami už našli takí, ktorí chceli mať panoramatický mód priamo na svojom Windows 10 telefóne v základnej aplikácií bez toho, aby ho museli nejak externe pridávať. Podľa redaktorov z WindowsBlogItalia bude panoramatická funkcia začlenená do základnej aplikácie foťáku Windows 10.

Údajne by táto funkcia mala byť už vo verzii 2016.515.11.0 a tlačítko pre panorámu by sa malo nachádzať medzi klasickými tlačítkami pre fotenie a video. Panoramatický mód následne aktivujete tak, že vstúpite do módu portrétu a následne môžete využívať panorámu. Následne iba podržíte tlačítko a hýbete s telefónom z jednej strany na druhú.

Údajne by ale panoramatický mód mal fungovať len na najnovších Lumiach, čo sú Lumia 950 a 950XL. Taktiež sa ešte nevie, či táto funkcia príde aj pre Windows 10 PC kamera aplikáciu.
Odhadujeme ale, že v budúcnosti sa podpora pre túto funkciu rozšíri a aj staršie telefóny ju budú môcť využívať. Na starších Lumiách môžete ale stále využívať Lumia panoramatickú aplikáciu pre Windows 10.

TIP  Takto reagovali známi Youtuberi, ktorým sa dostal do ruky skladateľný Samsung Galaxy Fold
Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk
Close
Close