SpravodajstvoWindows 10 Mobile

Windows 10 Mobile Build 14371 – zoznam chýb! Stretli ste sa s nimi?

Tak ako sme vám ráno priniesli zoznam opráv v aktualizácii Windows 10 Mobile Build 14371, ktoré si pre nás Microsoft pripravil tak teraz vám prinášame zase zoznam chýb, s ktorými sa môžete stretnete stretnúť v aktualizácii.

Zoznam chýb vo Windows 10 Mobile Build 1437

  • Microsoft zmenil formát zálohy pre Windows 10 Mobile zariadenia tak aby zredukoval veľkosť dát vo OneDrive čo sa odzrkadlilo v tom, že pri obnove dát na produkčnú verziu – Build 10586 sa neobnoví do pôvodného stavu rozloženie úvodnej obrazovky do pôvodného stavu, ale len do defaultného rozloženia.
  • Naďalej pretrváva problém so slabou výdržou batérie, ktorý sa dotýka zariadení bežiacích so SoC 8974, teda Lumie 830, 930 a 1520.
  • Problém s odpájaním sa z WiFi siete.

Zdroj: Microsoft

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close