SpravodajstvoWindows 10 Mobile

Windows 10 Mobile Build 14342 – zoznam chýb

Tak ako sme vás počas včerajšieho dňa informovali o dostupnosti Windows 10 Mobile Buildu 14342 a opravách ktoré prináša, tak dnes vám prinášame zoznam chýb, ktoré v tomto builde nájdete.

Windows 10 Mobile Build 14342 – zoznam chýb

  • Pri inštalácii Buildu 14342 po reštartnutí zariadenia môže doisť k zaseknutiu zariadenia, ktoré sa prejavuje v zamrznutí loga Windows na úvodnej obrazovke – je nutné počkať 30 až 40 minút (inštalácia prebieha na pozadí). V prípade ak nedôjde k inštalácii po 30 až 40 minútach tak vyskúšajte tento návod.
  • Na vybraných zariadeniach s funkciou DUAL SIM nemusí fungovať internetové pripojenie na druhej karte.
  • Aplikácia Feedback Hub nie je lokalizovaná.
  • Stále sa zobrazujú vo vybraných aplikáciách namiesto emotikonov prázdne štvorčeky.
  • V systémovej aplikácii Nastavenia pri pre aranžovaní Rýchleho Centra Akcií (Settings > System > Notification & actions) môže nastať zmiznutie ľubovoľnej ikonky z ponuky Rýchleho Centra Akcií. V prípade ak sa stretnete s touto situáciou, tak nezasahujte ďalej do týchto nastavení (pozn. Microsoft neuvádza dôvod prečo nezasahovať). Jediný spôsob ako napraviť túto situáciu je obnovenie továrenských nastavení.

Zdroj: Microsoft blog

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close