SpravodajstvoWindows 10 Mobile

Microsoft vypustil nový Build 14267 pre Windows 10 Mobile

Microsoft vypustil pred pár hodinami nový build 14267 pre vybrané mobilné zariadenia (Lumia 950XL, 950, 550 a Xiaomi Mi4), ktorý je dostupný pre používateľov programu Windows Insider, Fast Ring.

Jedná sa o aktualizáciu z vetvy Redstone. Nižšie vám prinášame krátky prehľad noviniek, ktoré nájdete v tomto builde.

Novinky vo Windows 10 Mobile Build 14267

  • Tak ako sme sa dočkali pred pár dňami noviniek v Builde 14267 pre Windows 10 (PC verzia), tak aj v mobilnej verzii sa objavilo vyhľadávanie pesničiek prostredníctvom hlasovej asistentky Cortana.cortana-music-search
  • Ďalšou novinkou, ktorá sa objavila v tomto builde, je aktivácia známej funkcie Word Flow v internetovom prehliadači Microsoft Edge.
  • V rámci internetového prehliadača pribudla ešte funkcia rýchleho prekliknutia na InPrivate mód prostredníctvom ikonky v pravom spodnom rohu (viď obrázok nižšie).new-tabs-inprivate
  • Vylepšenia sa dočkal aj proces sťahovania, v rámci ktorého po novom budete vidieť kedy sťahovanie začalo, ako aj s možnosťou jeho zrušenia v prípade začatia sťahovania nechcených súborov.
  • Poslednou novinkou v tomto Builde je vyvolanie aplikácie Kamera a vytvorenie „momentky“, ktorú je samozrejme možné aj následne poslať dokonca aj s vašou polohou prostredníctvom známeho Skype klienta.

Zdroj: Microsoft Blog

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close