SpravodajstvoWindows 10 Mobile

Poznáme zariadenia, ktoré dostanú aktualizáciu na Windows 10 Mobile

Včera sme vás informovali prostredníctvom článku Anthony Doherthy: Windows 10.. o dostupnosti Windows 10 Mobile, ktorý by mal prísť podľa všetkého s miernym oneskorením niekoľko mesiacov od pôvodných plánov, v novembri. Ďalej, na produktových stránkach Microsoftu sa objavili informácie, ktoré hovoria o dostupnosti Windows-u 10 Mobile na vybrané mobilné telefóny, ktorými sú: Lumia 430, Lumia 435, Lumia 532, Lumia 535, Lumia 540, Lumia 640, Lumia 640 XL, Lumia 735, Lumia 830, and Lumia 930.

Windows_10_Mobile

Ako ste si mohli všimnúť, viacero mobilných zariadení, ktoré boli predtým avizované, že dostanú aktualizáciu na Windows 10 Mobile chýbajú. Pevne veríme, že tento zoznam mobilných telefónov reprezentuje len zariadenia, ktoré dostanú aktualizáciu na Windows 10 v čase oficiálneho uvoľnenia nového softwaru a ostatné zariadenia ako Lumia 730, alebo aj taká Lumia 1520, ktorá má špecifiká vlajkovej lode nebudú ukrátené o Windows 10 Mobile.

Čo si o tom myslíte? 

Zdroj: Microsoft.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close